San Francisco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


See siin on sarja Charmed järgi tehtud RPG foorum.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Pärastlõunal.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyReede Aug 14, 2009 5:32 pm

Melissa jalutas Golden Gate Parkis ringi. Neidis mõtles igasugu asju. Lõpuks jõudis ta ühe valge kiikpingini. Mel'i ema oli tüdrukule rääkinud, et see oli ta tädi Pruedence'i üks lemmik kohtadest. Melissa muigas õrnalt ja läks istus pingile, lükates omale ka kerge hoo sisse.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyReede Aug 14, 2009 5:42 pm

Clara tegi pargis väikest sörkjooksu - ta pidi ennast kuidagi vormis hoidma, sest kuigi tantsimine põletas hästi kaloreid, siis tugevad jalad aitasid hästi võitluses kaasa. Kui neiu oli juba üpriski kaua jooksnud, siis otsustas ta, et sellest piisab ning jäi aegamööda kõnnile. Ta silmas oma lemmikkohta, kuid keegi oli seal juba ees. Siiski otsusts Clay sinna minna. "Tere," lausus ta kergel toonil tüdrukule, kes kiikpingil istus. Too võis olla kuskil tema enda vanune.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyReede Aug 14, 2009 6:01 pm

"Tere, tere!" ütles Melissa ja naeratas. Ta viis pilgu üle neiu. "Väike treening?" küsis Mel muigega.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyReede Aug 14, 2009 6:06 pm

"Ohjaa - selles linnas kulub veidike jõudu ja vastupidavust marjaks ära," lausus Clara ning ta aeglane ja sügav hingamisrütm taastus. "Kui natukenegi öö poole kisub, siis võivad igasugused kaabakad minusuguses kaitsetus tüdrukus head saaki näha." Ta jättis ütlemata, et temas näevad head saaki ka informeerimata deemonid.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyLaup Aug 15, 2009 12:29 am

"Nõustun täielikult, aga pean ka ütlema, et mul on nende kaabakate vastu ka muid vahendeid peale tugevuse," tõdes Melissa. Temagi ei hakanud nimetama ei neid kaabakadi ega ka oma vahendeid, kuigi hea oleks olnud öelda, et enda miksitud pipragaasid..
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyLaup Aug 15, 2009 9:38 pm

"Noh, sama siin," lausus Clara ning naeratas."Aga vahel on hea vana head rusikavõtlust harrastada." Seda ütelnud, istus neiu murule, otse kiikpingi vastu. "Clara Bellanoveux," tuutvustas ta end seejärel.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyPüh Aug 16, 2009 2:16 am

Mel vaid turtsatas. "Melissa Halliwell," ütles ka Mel. Ta ei imestanud kui tüdruk oleks talt küsinud, et kas ta on Phoebe tütar, kuna ta empsil oli ikkagi ju oma nõustamisrupriik BayMirror'i ajalehes ja kui too tüdruk oleks olnud nõid siis poleks Mel imestanud kui too oleks küsinud, et kas ta on Charmed One. Mel muigas oma mõtete peale. "Tead sa ei pea maas istuma. Pingi peal on ka väga mõnus ja ma ei hammusta kusjuures," lausus Pheebs muigega.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyPüh Aug 16, 2009 2:49 am

"Kindel?" küsis Clara muiates. "Nii et sa pole vampiir, libahunt ega kapsauss?" Siiski tõusis neiu püsti ning istus Melissa kõrvale. Nimi Halliwell tundus talle tuttav - nagu ta oleks seda kusagilt kuulnud või seda kuskil näinud.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyPüh Aug 16, 2009 4:15 pm

"Eem, ei. Nagu näha pole kihvi ollagi," ütles Melissa ja naeratas laialt. Neidis manas aga näole muige. "Vana sa ka oled muidu?" küsis Pheebs huviga..
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyPüh Aug 16, 2009 5:01 pm

"Mina või? Ma sain paari nädala eest kaheksateist," sõnas Clara. Ta silmitses mõnda aega ümbritsevat rohelust. "Su perekonnanimi - Halliwell - tundub kuidagi tuttav," lausus Clay mõne aja pärast ning mõtles natukene aega pingsalt. "Aa...Selle klubi - P3 - omanik on üks Halliwell," ütles neiu siis.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyEsm Aug 17, 2009 12:01 am

"Aa, ma olen seitsetesit ise," ütles Mel muigega. Neiu vaatas ka korra ringi ja viis siis pilgu Clarale. "Mhmh, mu tädi Piper ja siis mu ema on Phoebe Halliwell kellel on BayMirror'i ajalehes see oma nõustamisrubriik ja mu üks tädi olevat olnud ka 415 magazine'i fotograaf Prudence, aga ta suri vägagi palju aastaid tagasi," rääkis Pheebs. Jamh, ta pere oli päris tuntud. Ainsana polnud Paige veel millegagi lagedale tulnud, aga noh tegelikult too oli maagia maailmas tuntud, kuna ta oli ju see kes pärast Gideon'i surma maagia kooli üritas lahtisena säilitada.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyEsm Aug 17, 2009 2:54 pm

"Ahsoo..." nüüd tuli Clay'le meelde kõik, mis ta ema rääkinud oli. "Aaa...kuulsad Halliwelli õed, kes võitlevad kurjusega, millest tavainimesed ei tea." Fleur oli rääkinud, et Halliwellid on võluvägised, kes võitlevad deemonitega, nagu Bellanoveux'id.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyEsm Aug 17, 2009 11:29 pm

Melissa Halliwell'i nägu tõmbus kaameks ja ta silmad läksid suuremaks. Neidis viis aeglaselt oma pilgu Clarale. "Kust kurat sa seda tead?" küsis neiu. Nüüd ta vaid lootis, et too ei olnud kas nõiakütt, deemon või mõni muu jube tüüp, kellega ta perel koguaeg pahandusi oli..
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyTeis Aug 18, 2009 1:48 am

Clarale tegi Melissa ehmatus nalja. "Noh, mu ema ja mina oleme teile mõnes mõttes kolleegid - Bellanoveux'de naised on deemonikütid," lausus ta ning naeratas Melissale. Seejärel manas ta keskendunud ilme ja "kutsus" enda toast laua pealt mineraalveepudeli, mis ta käel materjaliseerus.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyTeis Aug 18, 2009 6:17 pm

Melissa rahunes vaikselt. "Mis võimed sul siis peale asjade manamise veel on?" küsis neidis uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyTeis Aug 18, 2009 10:56 pm

"Peale teleportatsiooni," parandas Clara teda."Noh...tegelikult polegi. Ma võin muidugi lihtsalt loitsida, aga see ei tule mul iseenesest. Sellest pole muidugi väga kahju, sest teleportatsioon aitab mind võitluses enamasti väga palju." Neiu keeras pudelil korgi pealt ning võttis lonksu."Ma suudan inimesi ka mõttejõul kohalt liigutada," lisas Clay. "Muide, mis sinu võimed on?" uuris ta siis.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. EmptyKolm Aug 19, 2009 6:14 pm

"Emalt pärisin ma leviteerimise ja isalt haihtumise, mis on ka nagu teleportatsijoon ja siis on mul ka need tavalised mitte aktiivsed võimed nagu loitsimine, nõiajookide tegemine ja scrying, mis on see kristalliga seoste otsimine või midagi sellist," selgitas Pheebs.
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
Sponsored content





Pärastlõunal. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. Empty

Tagasi üles Go down
 
Pärastlõunal.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
San Francisco :: Pargid ja rannad. :: Golden Gate Park-
Hüppa: