San Francisco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


See siin on sarja Charmed järgi tehtud RPG foorum.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse

Go down 
2 posters
AutorTeade
Clara Salomé Bellanoveux
Nõid
Clara Salomé Bellanoveux


Postituste arv : 21
Join date : 13/08/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Clara, Clay
Vanus: 18
Head omadused: Teeb kõigil tuju heaks ning ei solvu pea kunagi.

Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse Empty
PostitaminePealkiri: Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse   Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse EmptyEsm Aug 17, 2009 2:56 pm

Nii - siia siis kirjutage muusikast, mis teile meeldib: millised stiilid, bändid, lauljad etc. Ma tean, et inimeste ellistused muutuvad, nii et kirjutage siis uus post, kui midagi hakkab veel meeldima.
Tagasi üles Go down
Melissa P. Halliwell
Charmed One.
Melissa P. Halliwell


Postituste arv : 44
Join date : 28/07/2009

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mel, Missa, Pheebs. Lapsepõlves LadyBug.
Vanus: 17
Head omadused: Sõbralikkus ja hoolivus.

Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse   Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse EmptyEsm Aug 17, 2009 11:18 pm

Haah.. Vot see on geniaalne. Nii kust alustadagi Smile
Ma kuulan suht kõike, aga kantrit üldiselt mitte ja džäss pole ka just minu teema. Viimasel ajal kuulan ma metalit, rokki, industriaal, elektro, screamo ja vahel ka hip-hop'i. Mu lemmik lauljannad on Emilie Autumn, Sharon den Adel, Tarja Turunen ja hetkel midagi muud ei meenu. Lauljatest(meesolenditest) on mu lemmik Ville Valo. Ma olen suht, et lausa üles kasvanud roki saatel, kuna mu mõlemad vanemad kuulavad rokkmuusikat. Empsi poolt on mulle külge jäänud Whitesnake mis on ta lemmik ja siis veel ka Doro Pech(vist oli nii see perekonnanimi) ja Lita Ford. Isa poolt on mulle külge jäänud Guns'n'Roses, Twisted Sister, Lynyrd Skynyrd, Avantasia, Helloween, Hanoi Rocks ja mida kõike veel. Neist mõlemist on mulle jäänud külge ka Eesti mõnusat punkmuusikat. Vennaskond on jumala 6+ ja JMKE on ka äge. Ise olen ma hakanud kuulama HIM'i, 69 eyes'i, Nightwish'i, Celldwellerit, Metallica, Korn, Marilyn Manson, X static, Kidney Thevies, vahel ka Metro Station'it, Lady Gagat(selle eespool oleva nimekirja suhtes on see tõesti midagi veidrat nüüd), Millionaires'i ja kindlasti veel midagi. Emilie Autumn'i suhtes oli üldse nii, et osad foorumlased ja osad mu tuttavad kuulavad seda ja siis kuskil ma nägin ta pilti ka ja siis lõpuks ma mõtlesin, et no kuulan ja siis mul jäi lihtsalt suu lahti, et no kuradi äge mutt ju ja selleks saatuslikuks lauluks oli tema Opheliac'i albumi esimene laul, milleks oli ka Opheliac. Peale seda olen ma jälginud ta tegemisi ja käin ta foorumis ja käin teistele temast rääkides närvidele. Praegu mul justkui ei tulegi eriti midagi muud pähe. Mulle meeldivad muidugi ka igasugused soundtrack'id. Nendest meeldivad mulle hullult Queen of the Damned'i omad ja siis ka Phantom of the Opera omad ja veidike ka Marie Antoinette'i omad. Nii ma jään nüüd vait Smile
Tagasi üles Go down
https://charmedd.forum.co.ee
 
Lemmikbändid, -lauljad ja -muusika üldse
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
San Francisco :: Tähtsad asjad. :: Muu asi.-
Hüppa: